Apartmán (2) s balkonem. Nachází se v objektu. Kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, nádobím, lednicí. K dispozici dvoulůžko, televize.
Více informací
Apartmán se nachází 300 m od moře a pláže. Pláž je oblázková.
Popis ubytování
Apartmán (2) s balkonem. Nachází se v objektu. Kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, nádobím, lednicí. K dispozici dvoulůžko, televize.
Strava a doprava
Strava a doprava vlastní.
Součást ubytování
Do 500 m od moře
S internetem
Přímo u moře
Oblázková pláž
Poznámka k ubytování
Domácí zvířata nejsou povolena. V ceně pobytu zahrnuto: povlečení, ručníky, závěrečný úklid, pobytová taxa. Klimatizace k dispozici (v případě užití, ). Pronajímatel se dorozumí chorvatsky, anglicky, Pronajímatel vás bude očekávat po 14:00. V den odjezdu je nutné vyklidit apartmán do 10:00.
Vzdálenosti: Moře 20 m, pláž 300 m (oblázky), centrum 20 m, restaurace 20 m, bar 50 m, supermarket 100 m, směnárna 100 m, lékárna 13 km, čerpací stanice 13 km, pošta 13 km, ambulance 13 km,
Výhled na moře z balkonu, krásné přístavní město, pláž se dostanete za pár minut. - Nedoporučuje se!
Bohužel fantastický výhled na moře byl jedinou hezkou věcí na tomto pokoji:
* Rozbitá postel (laťkový rošt částečně přišroubovaný, částečně ne a částečně již rošty chyběly)
* Úklid pod skříněmi, postelí, kuchyňskou linkou a v koupelně nebyl brán tak vážně (např. vatové tampony použité na koupelnovém zrcadle nebyly zlikvidovány, pod postelí zřejmě dlouho nevytírané).
Obecně lze říci, že na čistotu nebyl kladen velký důraz!
* Ne všechna světla fungovala!
* Zámek na dveřích pokoje byl rozbitý!
* WiFi bylo slíbeno, ale nefungovalo! (V těchto dnech zákaz!)
* Sklo v kuchyňských skříňkách bylo rozbité a bylo provizorně slepeno lepicí páskou.
* V koupelně nám byly poskytnuty čisticí potřeby (houbička, čistící hadřík) místo toaletního papíru.
Kromě toho byl závěs na sprchový závěs v koupelně extrémně nestabilní, nástěnný držák pro sprchovou hlavici byl velmi viklavý a police na sprchový gel / šampon byla křivě namontovaná a téměř uvolněná.
* Dveře do koupelny se nedaly pořádně zavřít a měly v nich praskliny.
* VELMI tenké stěny! V noci bylo často slyšet bouchání dveří sousedních pokojů! (Zaměstnanci níže uvedené restaurace také bydlí ve vedlejších pokojích --> bez ohledu na to!)
* Noční stolky (plovoucí) byly velmi volné a museli jste se bát, že spadnou ze zdi.
* Sedáky balkonových židlí měly praskliny, díry a stopy po popáleninách.
* Polštáře v posteli měly díry.
* „Šatník“ páchl plesnivým oblečením.
* Během hlavní sezóny se nedoporučuje příjezd autem z důvodu nedostatku parkovacích míst.
Recenze originál:
Schönes Hafenstädtchen mit mangelhafter Unterkunft:
Meerblick vom Balkon, wunderschönes Hafenstädtchen, Badestrand in wenigen Minuten erreichbar. - Nicht zu Empfehlen!
Ein traumhafter Ausblick aufs Meer war aber leider das einzig Schöne an diesem Zimmer:
* Kaputtes Bett (Lattenrost teilweise angeschraubt, teilweise nicht und teilweise fehlten bereits Latten)
* Unter den Kästen, Bett, Küchenblock und im Badezimmer wurde das putzen nicht so ernst genommen (z.b. wurden am Badezimmerspiegel verwendete Wattepads nicht entsorgt, unterm Bett wurde wohl schon länger nicht mehr rausgewischt).
Allgemein kann man sagen auf Sauberkeit wurde nicht soviel Wert gelegt!
* Lichter gingen nicht alle!
* Das Schloss der Zimmertür war defekt!
* WLAN wurde versprochen ging aber nicht! (Heutzutage ein No Go!)
* Bei den Küchenkästen war das Glas zerbrochen und wurde provisorisch mit Klebeband zusammen geklebt.
* Im Bad wurden uns statt Toilettenpapier, Putzutensilien zu Verfügung gestellt (Schwamm, Putzlappen).
Des weiteren waren im Badezimmer die Aufhängung für den Duschvorhang äußerst instabil, die Wandhalterung für die Duschbrause sehr wackelig und die Ablage für das Duschgel/Shampoo schief montiert und fast lose.
* Die Badezimmertür konnte man nicht richtig schließen und zudem hatte sie eine Riss.
* SEHR dünne Wände! Nachts hörte man des Öfteren die Türen der Nebenzimmer knallen! (Auch Mitarbeiter des sich darunter befindenden Restaurants wohnen in den Nebenzimmer --> Rücksichtnahme Fehlanzeige!)
* Die Nachttische (Floating) waren sehr locker und man musste Angst haben das diese von der Wand fallen.
* Die Sitzauflagen der Balkonsesseln waren mit Rissen, Löchern und Brandflecken versehen.
* Die Kissen im Bett hatten Löcher.
* Der ,,Kleiderschrank" stank nach vermoderter Kleidung.
* In der Hauptsaison ist eine Anreise mit den Auto aufgrund der mangelnden Parkmöglichkeiten nicht zu empfehlen.
Jsme ryze rodinná firma s původním zaměřením nabídky letních dovolených a ubytování v ČR pro klienty převážně z Beneluxu, Německa a Velké Británie. V oblasti krátkodobých pronájmů působíme od roku 1990 a v posledních letech jsme nabídku rozšířili o krásné Chorvatsko.